برپایی ضیافت شب یلدا در موسسه آموزش عالی حافظ

دی/۰۳
اخبار, برگزیده ها, رویداد تصویری

انجمن های علمی موسسه آموزش عالی حافظ در شبی به یاد ماندنی میزبان دانشجویان و اساتید محترم این موسسه بودند. تفال حافظ، اجرای زنده گروه های متنوع موسیقی دانشجویی و برگزاری مسابقات رقابتی و سرگرمی از اهم برنامه های ضیافت بود.

نشست معرفی مجله‌ی «دال» در موسسه‌ی آموزش‌عالی حافظ

آذر/۲۷
اخبار, برگزیده ها, رویداد تصویری

نشست معرفی مجله‌ی «دال» در موسسه‌ی آموزش‌عالی حافظ برگزار شد
موسسه‌ی آموزش‌عالی حافظ شیراز میزبان فصلنامه‌ی تحلیلی و انتقادی دال بود. در این نشست که اعضای تحریریه‌ی مجله‌ شامل: امین عسلی سردبیر، مهرداد ایروانیان و کیوان نریمانی عضو شورای سیاست‌گذاری و همچنین علی شامس و علی‌اکبر شکور دو تن از نویسندگان این مجله حضور داشتند، علاوه بر معرفی خط‌مشی و راهبردهای مجله‌، موضوع «مرکانتیلیسم معاصر چیست؟» به بحث و بررسی میهمانان گذاشته شد.
در ابتدای مراسم آقای محمد عسلی صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول روزنامه عصرمردم درباره‌ی نقش مجله‌ی دال در میان سایر مجلات موسسه مطبوعاتی عصرمردم به ایراد سخن پرداخت.
در ادامه امین عسلی، از روش مجله برای تولید موضوعات سخن گفت. وی تولید مساله در مجله‌ی دال را عامل تفاوت این مجله با سایر مجلات مشابه دانست. وی چرخه تولید محتوای این مجله را شامل شش مرحله‌ی: نگرش، سبک، مهارت گروهی، فن، تحقیق و موضوع برشمرد که لایه‌ی بیرونی راهبرد آن را دربرگرفته است. سردبیر مجله‌ی دال موضوع مرکانتیلیسم را از جمله مباحثی دانست که در این چرخه تولید شده است. وی مرکانتیلیسم را اینگونه تعریف می‌کند: «مرکانتیلیسم یا اقتصاد مال‌اندوز، همان نظام سیاسی-اقتصادی دوران استعماری اروپا، پیش از انقلاب صنعتی است که بهترین راه افزایش ثروت و مال‌اندوزی کشورها را، در رشد روزافزون صادرات و تولید کالای داخلی می‌داند.»
ادامه این نشست با دعوت از سایر میهمانان جهت بررسی و تبادل نظر بیشتر پیرامون موضوع پیگیری شد. لازم به ذکر است، این نشست روز پنج‌شنبه ۲۳ آذرماه با حضور دانشجویان و اساتید موسسه غیرانتفاعی حافظ در سالن گلستانه این موسسه برگزار شد.

نمایشگاه کتاب با تخفیف ۵۰%

آبان/۲۳
اخبار, رویداد تصویری

📚 هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی نمایشگاه کتاب با تخفیف ۵۰% در موسسه آموزش عالی حافظ برگزار می‌گردد.

✅ این نمایشگاه تا ۲۷ آبان در ساختمان علوم انسانی و  ساختمان فنی و مهندسی پابرجا خواهد بود.

 

site1 site2 site3 site4

حضور دکتر رستگار در مؤسسه حافظ

آبان/۲۳
رویداد تصویری

دکتر منصور رستگار، رئیس مؤسسه آموزش عالی حافظ شامگاه روز چهارشنبه دوزادهم آبان ماه با حضور در ساختمان علوم انسانی با دانشجویان دیدار کردند.

dr12089507 dr12089506 dr12089505 dr12089504 dr12089503 dr12089502 dr12089501